Zasady adopcji realnej i wirtualnej

Adopcja realna i wirtualna- szczegółowe informacje

Zasady adopcji realnej

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej…”

Dom, taki prawdziwy, z kochającą rodziną… o takim domu mażą wszyscy Nasi podopieczni.

Podaruj im go! Zostań ich realnym opiekunem!

Aby adoptować jednego z Naszych podopiecznych musisz :

-wypełnić formularz adopcji realnej

– poczekać na naszą odpowiedź

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją realną, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

(pasjafundacja@gmail.com, nr.tel. 662 224 089)

1. Po wstępnym kontakcie poprosimy Cię o wypełnienie formularza adopcyjnego, który nakreśli nam Twój obraz.
  2. Po wyborze zwierzęcia, prześlemy Ci umowę adopcyjną, abyś mógł zapoznać się z jej warunkami. Niezwykle rzadko wyrażamy zgodę na jakiekolwiek zmiany, niemniej w bardzo wyjątkowych sytuacjach jest to możliwe.
  3. Zabierasz z Naszej fundacji swojego wybranego pupila i cieszysz się adopcją, a zwierzę raduje się ze swego nowego opiekuna i kochającego, nowego domu.

Zasady adopcji  wirtualnej

Nie możesz wziąć zwierzaka do siebie z różnych przyczyn, jednak pragniesz mieć tak wspaniałego przyjaciela? To nic trudnego- pozostań wirtualnym opiekunem!

Ciesz się jego zdjęciami, przesyłanymi raz w miesiącu, wybieraj kantary, obroże, smycze lub przesyłaj smakołyki- to ty decydujesz, jak chcesz urozmaicić życie wybranego zwierzęcia i uszczęśliwić mu jego czas.

Warunki adopcji wirtualnej:

– wybranie odpowiedniego podopiecznego

– wypełnienie formularza adopcji wirtualnej

Uwaga!

– najmniejsza deklarowana comiesięczna kwota przekazywana na wszystkich podopiecznych ( psy, koty, osiołki) oprócz koni to 10 złotych.

– najmniejsza deklarowana comiesięczna kwota na utrzymanie wybranego konia to 50 złotych

Jeśli jesteś zainteresowany pełną adopcją wirtualną wybranego zwierzęcia- skontaktuj się z nami (pasjafundacja@gmail.com, nr.tel. 662 224 089), lub wpisz  tą informację w formularzu adopcji wirtualnych w polu: uwagi. Koszt pełnej adopcji wirtualnej jest różny i każde zwierze jest wówczas brane pod uwagę indywidualnie.