Róża wykupiona!

Kochani-  znów zrobiliśmy mały krok, w stronę ogromnego szczęścia…

Do pełni szczęścia Róży jeszcze daleka droga, ale bliższa już o ponad 500 kilometrów, otóż, dzięki waszemu ogromnemu zaangażowaniu,  Róża jest już wykupiona i jest w drodze do naszej fundacji.

Po długiej podróży rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu- mamy ogromną nadzieję, że uda się nam wyleczyć ją całkowicie.

Wielki ukłon w Waszą stronę- jeszcze trochę, a całkowicie odmienimy życie Różyczki- oczywiście na lepsze !

Chociaż Róża jest już bezpieczna, to nie koniec jej problemów- czeka ją długie leczenie, rehabilitacja- jeżeli chciałbyś ją wesprzeć, darowiznę na pomoc Róży można dokonać bezpośrednio na konto:

Fundacja Pasja                                                                                                                                                                  Swift/Bic: BPKOPLPW
IBAN: